مرگ یک کودک روستایی براثر انفجار در هشترود

ایران بدون مین- در روستای ارقنه هشترود یک کودک بر اثر بازی با شئ مشکوک و کوبیدن آن به سنگ کشته و هم‌بازی وی نیز دچار مصدومیت شدید شد.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان هشترود در گفت‌ وگو با خبرنگار فارس در هشترود اظهار کرد: در روستای ارقنه هشترود یک کودک بر اثر بازی با شئ مشکوک و کوبیدن آن به سنگ کشته و هم‌بازی وی نیز دچار مصدومیت شدید شد.

هاشم شعفی ادامه داد: این انفجار خارج از این روستا حادث شده و موضوع نوع ماده مشکوک منفجره در حال بررسی است.

کامران اختیاری عضو شورای روستای ارقنه نیز در این زمینه و در گفت‌وگو با فارس گفت: دیروز حوالی ساعت 15 ظهر بر اثر انفجار مواد منفجره در روستا یک پسر بچه 9 ساله در دم جان باخت و پسربچه دیگر به علت جراحات شدید از سر و صورت به بیمارستان امام رضا (ع) تبریز اعزام شد.

شاهد عینی دیگری نیز گفت: دیروز پس از شنیدن صدای مهیب و دود غلیظ در اطراف روستا بلافاصله خود را به محل حادثه رساندم که با جسد بی‌جان بچه 9 ساله به نام اکبر سروی روبرو شدم که در دم جان باخته بود و مادر بچه دیگر به نام ابوالفضل شاه‌محمدی بر بالین پیکر نیمه‌جان و مجروح وی نشسته است.

هنوز علت حادثه از سوی مسئولان و مقامات انتظامی در دست بررسی است و هیچ‌گونه اطلاعاتی در زمینه علت حادثه و اینکه چه چیزی عامل انفجار بوده در دست نیست.

فارس

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *